127 | TLAKOVÁ NÍŽE Z ATLANTIKU

    JIRÁNEK Miroslav (1951)

    Akryl na plátně, 60,5 x 75 cm, rámováno, datace 2006, signováno vpravo dole M JIRÁNEK 2006.