• TLAKOVÁ NÍŽE Z ATLANTIKU

127 | TLAKOVÁ NÍŽE Z ATLANTIKU

JIRÁNEK Miroslav (1951)

Akryl na plátně, 60,5 x 75 cm, rámováno, datace 2006, signováno vpravo dole M JIRÁNEK 2006.