026 | DÍVKA S RŮŽÍ

    JIŘINCOVÁ Ludmila (1912 Praha - 1994 Praha)

    Pastel na papíře, 43 x 31 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole L. Jiřincová.