• NEVĚSTA

115 | NEVĚSTA

JIŘINCOVÁ Ludmila (1912 - 1994 )

Kombinovaná technika na papíře, 19,5 x 13,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1984, signováno vpravo dole L. Jiřincová, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.

  • dosažená cena: 9 000 CZK