101 | HEREČKY V ŠATNĚ

    JIROUDEK František (1914 - 1991)

    Akvarel na papíře, 26,5 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Jiroudek 42, zezadu opatřeno přípisem s určením.

    • dosažená cena: 4 000 CZK