051 | KRAJINA U LIBĚCHOVIC

    JIROUDEK František (1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)

    Olej na kartonu, 49 x 59,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Jiroudek 57.

    • dosažená cena: 32 000 CZK