• POCTA PICASSOVI

157 | POCTA PICASSOVI

KAFKA Čestmír (1922 – 1988)

Olej na kartonu, 46,5 x 62,5 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo dole Kafka 44.
Provenience:
Z pozůstalosti malíře Oldřicha Oplta.

  • dosažená cena: 30 000 CZK