158 | PRAŽSKÉ STŘECHY

    KAFKA Čestmír (1922 - 1988)

    Fotografie adjustovaná na kartonu, 47 x 58 cm, rámováno, signováno zezadu ČESTMÍR KAFKA.

    • dosažená cena: 3 000 CZK