• VEČER NAD SAMOTOU

143 | VEČER NAD SAMOTOU

KALVODA Alois (1875 – 1934)

Olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, datace 10. léta 20. st., signováno vpravo dole AL. KALVODA.
Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem a prof. J. Zeminou.

  • dosažená cena: 38 000 CZK