143 | VEČER NAD SAMOTOU

    KALVODA Alois (1875 – 1934)

    Olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, datace 10. léta 20. st., signováno vpravo dole AL. KALVODA.
    Konzultováno a posouzeno PhDr. M. Zachařem a prof. J. Zeminou.

    • dosažená cena: 38 000 CZK