080 | ZIMNÍ PODVEČER

    KALVODA Alois (1875 Šlapanice u Brna - 1934 Běhařov u Klatov)

    Olej na kartonu, 24,5 x 48,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Al. Kalvoda.

    • dosažená cena: 76 000 CZK