020 | ZIMNÍ POTOK

    KALVODA Alois (1875 Šlapanice u Brna - 1934 Běhařov u Klatov)

    Olej na kartonu, 36 x 48 cm, rámováno, datace – okolo r. 1920, signováno vpravo dole Al. Kalvoda.