• NÁVES

045 | NÁVES

KARS Georges (1880 - 1945)

Tuš, kvaš a akvarel na papíře, 23,5 x 30,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1923, signováno vpravo dole Kars 23.

  • dosažená cena: 38 000 CZK