120 | CHABERA Milan:
AVIGNONSKÉ SLEČNY SLAVÍOlej na plátně, 145 x 147 cm, rámováno, datace 2007, signováno zezadu M: Chabera, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Opatřeno certifikátem o pravosti díla.
Olej na plátně, 145 x 147 cm, rámováno, datace 2007, signováno zezadu M: Chabera, zezadu opatřeno přípisem s určením.