087 | CHMIELINSKI Wladyslaw T.:
VARŠAVSKÁ OPERAOlej na plátně, 41 x 51 cm, rámováno, signováno vpravo dole WT. Chmielinski.
dosažená cena: 120 000 CZK
Olej na plátně, 41 x 51 cm, rámováno, signováno vpravo dole WT. Chmielinski.
dosažená cena: 120 000 CZK