102 | GROENESTEIN Jan:
AKTAkvarel na papíře, 57 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole J Groenestein.
dosažená cena: 2 000 CZK
Akvarel na papíře, 57 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole J Groenestein.
dosažená cena: 2 000 CZK