062 | GRUS Jaroslav:
KRAJINAKombinovaná technika na papíře, 65 x 90 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Grus.
061 | GRUS Jaroslav:
MOTIV Z PŘÍCHOVICKombinovaná technika na lepence, 31 x 41 cm, rámováno, pod sklem, datace 1967, signováno vpravo dole J. Grus, zezadu autorský přípis s určením.
dosažená cena: 16 000 CZK