077 | HOFFMEISTER Adolf:
V + WTuš na papíře, 21 x 27 cm, rámováno, pod sklem, 1932, signováno vpravo dole AH 32.
dosažená cena: 39 000 CZK
Tuš na papíře, 21 x 27 cm, rámováno, pod sklem, 1932, signováno vpravo dole AH 32.
dosažená cena: 39 000 CZK