066 | HOLAN Karel:
ZE STROMOVKYOlej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datace 1934. signováno vpravo dole K. Holan 34.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 40 000 CZK
Olej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datace 1934. signováno vpravo dole K. Holan 34.
dosažená cena: 40 000 CZK