014 | HOLUB Josef:
HLADINA RYBNÍKA / PARTIE OD VLTAVYOlej na plátně, 62 x 66 cm, rámováno, datace 1926, signováno vpravo dole J. Holub 1926, zezadu na slepém rámu napsáno: 61., zezadu na rámu přípis s určením.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s.dosažená cena: 82 000 CZK