093 | KALVODA Alois:
POHLED DO ÚDOLÍOlej na lepence, 23 x 32 cm, rámováno, datace - okolo 1902, signováno vlevo dole Kalvoda.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 49 000 CZK
021 | KALVODA Alois:
KRAJINA S BŘÍZAMIOlej na plátně, 64 x 83 cm, rámováno, signováno vlevo dole AL. KALVODA, zezadu na plátně opatřeno štítkem Jednoty umělců výtvarných spolu s razítkem.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 82 000 CZK