111 | LALUHA Milan:
ŽENA V ŠÁTKUOlej na plátně, 40 x 55,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole MLaluha.
dosažená cena: 74 000 CZK
Olej na plátně, 40 x 55,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole MLaluha.
dosažená cena: 74 000 CZK