028 | LANGER Karel:
MOŘEOlej na lepence, 49,5 x 66 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole K. Langer 06.
dosažená cena: 23 000 CZK
Olej na lepence, 49,5 x 66 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole K. Langer 06.
dosažená cena: 23 000 CZK