088 | LIESLER Josef:
AKT SE ŽLUTÝM DŽBÁNEMOlejová tempera na překližce, 35 x 60 cm, rámováno, datace 1940, signováno vlevo nahoře Liesler 40, zezadu přípis s určením.
dosažená cena: 32 000 CZK
Olejová tempera na překližce, 35 x 60 cm, rámováno, datace 1940, signováno vlevo nahoře Liesler 40, zezadu přípis s určením.
dosažená cena: 32 000 CZK