071 | MORAVEC Alois:
ODPOČINEK U RYBNÍKAKombinovaná technika na papíře, 39 x 56 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1921, signováno vpravo dole A Moravec 1921.
dosažená cena: 700 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 39 x 56 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1921, signováno vpravo dole A Moravec 1921.
dosažená cena: 700 CZK