095 | NADAL Ferreras Carlos:
BASSIN U NORDOlej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, signováno CNadal, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu opatřeno razítkem Ateliér Garles Nadal.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 152.dosažená cena: 650 000 CZK