037 | NIEMANN Gottfried:
ALPSKÁ KRAJINAOlej na plátně, 75,5 x 100 cm, rámováno v eckovském rámu, datace 1922, signováno vlevo dole GNiemann 1922.
Olej na plátně, 75,5 x 100 cm, rámováno v eckovském rámu, datace 1922, signováno vlevo dole GNiemann 1922.