050 | NOWAK Willi:
TŘI DÍVKYAkvarel na papíře, 43 x 53 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Willi Nowak.
dosažená cena: 10 000 CZK
Akvarel na papíře, 43 x 53 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Willi Nowak.
dosažená cena: 10 000 CZK