072 | STELZER Viktor:
MINARETOlej na plátně, 32 x 24,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Stelzer.
dosažená cena: 800 CZK
Olej na plátně, 32 x 24,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole Stelzer.
dosažená cena: 800 CZK