012 | ULLMANN Josef:
PODZIMOlej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, datace 1915, signováno vpravo dole J. Ullmann 1915.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.zpět
Olej na kartonu, 50 x 60 cm, rámováno, datace 1915, signováno vpravo dole J. Ullmann 1915.