038 | VEJRYCH Rudolf:
VESNICKÁ CESTAOlej na lepence, 33,5 x 39 cm, rámováno, signováno vpravo dole Rud. Vejrych.
dosažená cena: 800 CZK
Olej na lepence, 33,5 x 39 cm, rámováno, signováno vpravo dole Rud. Vejrych.
dosažená cena: 800 CZK