112 | WAGNER Libor:
ČEKÁNÍOlej na lepence, 74 x 56,5 cm, rámováno, datace 1963, signováno zezadu Libor Wagner 63.
dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na lepence, 74 x 56,5 cm, rámováno, datace 1963, signováno zezadu Libor Wagner 63.
dosažená cena: 18 000 CZK