073 | WIESNER Richard:
ŠVADLENAOlej na plátně adjustovaném na lepence, 18 x 25,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole WIESNER.
dosažená cena: 7 500 CZK
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 18 x 25,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole WIESNER.
dosažená cena: 7 500 CZK