Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na kartonu, 34 x 48,5 cm, rámováno, datace 1920, signováno vpravo dole O. Číla Sanghai 1920.
dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na překližce, 50 x 60 cm, rámováno, signováno vpravo dole O Číla.
dosažená cena: 24 000 CZK