021 | ŠVABINSKÝ Max:
RAJSKÁ SONÁTA (KOMPLETNÍ SOUBOR)Dřevoryt na papíře, 800 x 533 mm, 800 x 526 mm, 804 x 532 mm, 796 x 523 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1917 - 1920, signováno vpravo dole MŠvabinský, autorské tisky.
dosažená cena: 260 000 CZK
022 | ŠVABINSKÝ Max:
T. G. MASARYKDřevoryt na papíře, 73,8 x 51,5 cm, v paspartě, signováno vpravo dole MŠvabinský.
dosažená cena: 4 400 CZK