105 | BAUCH Jan:
ZÁTIŠÍ S KARAFOUKombinovaná technika na papíře, 38 x 25 cm, rámován, v paspartě, pod sklem, datace 1990, signováno dole uprostřed Jan Bauch 1990.
dosažená cena: 4 800 CZK
104 | BAUCH Jan:
ZÁTIŠÍ S JABLKY A HRUŠKAMITempera na papíře, 25,5 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Jan Bauch.
dosažená cena: 8 000 CZK
103 | BAUCH Jan:
SIRÉNYKombinovaná technika na kartonu, 48 x 34 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1972, signováno vlevo dole Jan Bauch 1972.
dosažená cena: 60 000 CZK