096 | ERHART:
CHALUPAOlej na kartonu, 38 x 46 cm, rámováno, signováno vpravo dole ERHART.
dosažená cena: 1 000 CZK
095 | ERHART:
BŘÍZY U CESTYOlej na kartonu, 47 x 30 cm, rámováno, signováno vlevo dole ERHART.
dosažená cena: 1 000 CZK
094 | KERHART Oldřich:
KRAJINAOlej na překližce, 51,5 x 65,5 cm, rámováno, datace 1941, signováno vpravo dole O. Kerhart 1941.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.zpět
093 | KERHART Oldřich:
JARNÍ KRAJINAOlej na překližce, 24 x 36 cm, rámováno, signováno vpravo dole O. Kerhart.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 15 000 CZK
092 | KERHART Oldřich:
DRAMATICKÁ KRAJINAOlej na plátně, 59 x 76 cm, rámováno, datace 1919, signováno vpravo OKerhart 1919.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 20 000 CZK