Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na plátně, 36 x 51 cm, rámováno, signováno vlevo dole OTAKAR HŮRKA.
dosažená cena: 15 000 CZK
Olej na kartonu, 35 x 32 cm, rámováno, signováno vpravo dole OTAKAR HŮRKA.
dosažená cena: 2 200 CZK