159 | HEJNA Václav:
ŠEŘÍKYOlej na sololitové desce, 39,5 x 30 cm, rámováno, signováno vpravo dole VHejna.
dosažená cena: 8 000 CZK
158 | HEJNA Václav:
KYTICEOlej na kartonu, 36,5 x 26,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole V Hejna.
dosažená cena: 6 000 CZK
156 | HEJNA Václav:
HUDEBNÍKOlej a pryskyřice na lepence, 39 x 31 cm, rámováno, datace 1966, signováno vlevo dole VH 66.
dosažená cena: 9 500 CZK