062 | HOREJC Jaroslav:
ŽENSKÝ AKTPatinovaný sádra, 36,5 cm, značeno na patce HOREJC.
Pozdější odlitek.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U.Publikováno:
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U., s. 208/209.dosažená cena: 5 500 CZK
061 | HOREJC Jaroslav:
VENUŠEPatinovaná sádra, 108 cm, značeno na plintě HOREJC.
Pozdější odlitek.
Opatřeno potvrzením autenticity díla od sochaře a restaurátora Zdeňka Preclíka.
Provenience:
Sbírka Julia Lankaše, žáka Jaroslava Horejce.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U., s. 226/227.dosažená cena: 40 000 CZK
060 | HOREJC Jaroslav:
OLYMPIAPatinovaný bronz, patinovaná sádra, 27 cm, značeno dole HOREJC.
Pozdější odlitek.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U., s. 226/227.dosažená cena: 25 000 CZK
059 | HOREJC Jaroslav:
HLAVA DÍVKYPatinovaný bronz, 24 cm, značeno na patce HOREJC.
Pozdější odlitek.dosažená cena: 30 000 CZK