Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na plátně, 75 x 100,5 cm, rámováno, datace 1957, signováno vlevo dole Jiroudek 57.Zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
dosažená cena: 72 000 CZK