Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, signováno vpravo dole AL. KALVODA.Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
dosažená cena: 27 000 CZK
Olej na plátně, 45,5 x 55 cm, rámováno, signováno vpravo dole KALVODA AL.Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.