Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na plátně adjustovaném na lepence, 45 x 38 cm, rámováno, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu opatřeno pozůstalostním štítkem s č. k. 636.Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
dosažená cena: 10 000 CZK