Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na plátně, rentoilováno, 35 x 54 cm, rámováno.Opatřeno odborným posudkem PhDr. Mgr. Michaela Zachaře.
dosažená cena: 28 000 CZK
Olej na kartonu, oboustranná malba, 48 x 49 cm, rámováno, signováno vpravo dole Král.Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.
dosažená cena: 29 000 CZK