177 | KRISTOFORI Jan:
MEMENTO MORI – PROMĚNYKombinovaná technika na sololitové desce, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1994/1996, signováno dole uprostřed 94/96.
Jan Kristofori, Fortuna, Praha, 2000.
dosažená cena: 40 000 CZK
Kombinovaná technika na sololitové desce, 100 x 100 cm, rámováno, datace 1994/1996, signováno dole uprostřed 94/96.
dosažená cena: 40 000 CZK