Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na lepence, 49,5 x 66 cm, datace 1906, signováno vpravo dole K. Langer 06.
dosažená cena: 22 000 CZK
Olej na kartonu, 33,5 x 29,5 cm, signováno vlevo dole Langer.
dosažená cena: 18 000 CZK