110 | LAUDA Jan:
ŽENA S HMOŽDÍŘEMPatinovaný bronz, 13 cm, z levého boku značeno LAUDA, zespodu označeno značkou K. BARTAK.
dosažená cena: 20 000 CZK
109 | LAUDA Jan:
PODZIMPatinovaný bronz, 38,5 cm, datace 1906, signováno vzadu dole na pravé noze LAUDA.
Pozdější odlitek.
dosažená cena: 15 000 CZK
108 | LAUDA Jan:
MYČKAPatinovaný bronz, 7,5 x 16 cm, značeno LAUDA.
dosažená cena: 30 000 CZK