027 | MALÝ Václav:
DĚVČÁTKOOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 36 x 32 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Malý.
dosažená cena: 1 800 CZK
028 | MALÝ Václav:
ROZKVETLÁ ALEJOlej na kartonu, 33,5 x 49 cm, rámováno, datace 1906, signováno vpravo dole V. Malý 06.
dosažená cena: 1 400 CZK