112 | MULTRUS Josef:
PIVOŇKYOlej na sololitové desce, 58,5 x 40 cm, signováno vlevo dole MULTRUS.
dosažená cena: 10 000 CZK
111 | MULTRUS Josef:
ORIENTÁLNÍ DÍVKAOlej na plátně, 48 x 39 cm, signováno vpravo dole MULTRUS.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.dosažená cena: 10 000 CZK