199 | NEZNÁMÝ AUTOR:
U HORSKÉ ŘÍČKYOlej na plátně, 32 x 41 cm, rámováno, datace 1853, vlevo dole signováno V. Strelitz 1853.
198 | NEZNÁMÝ AUTOR:
ROMANTICKÁ KRAJINAOlej na plátně, 32 x 40 cm, rámováno, datace 1854, vlevo dole signováno V. Strelitz 1854.
068 | NEZNÁMÝ AUTOR:
KRAJINAOlej na plátně adjustovaném na kartonu, 47 x 30 cm, rámováno.
dosažená cena: 2 000 CZK
053 | NEZNÁMÝ AUTOR:
SEVILLAOlej na papíře, 40 x 30 cm, rámováno, pod sklem.
dosažená cena: 1 000 CZK