101 | NIEDERLE Marcel:
HOKEJITSTAKombinovaná technika na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1972, signováno vpravo dole M. Niederle 72.
dosažená cena: 1 400 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1972, signováno vpravo dole M. Niederle 72.
dosažená cena: 1 400 CZK