Příklep první položky 19.3. 2024 20 hod.
Olej na plátně, 31 x 67,3 cm, datace 1948, signováno vpravo dole V.V. Novák.
dosažená cena: 8 000 CZK
Olej na kartonu, 26 x 33 cm, signováno vpravo dole V.V. N.